Szukaj

Porada Online | Porada Zdalna | Adwokat Rozwodowy

Porada online z adwokatem rozwodowym

Wystarczą dostęp do internetu, żeby skorzystać z porady prawnej online, która nie jest ograniczona czasowo. Masz gwarancję, że zostaniesz wysłuchany i uzyskasz wszystkie informacje, jakich na danym etapie sprawy rozwodowej będziemy w stanie udzielić. Wysłuchamy Cię i doradzimy jaką ścieżkę postępowania wybrać, wyjaśnimy jakie będą kolejne kroki w sprawie rozwodowej, czego możesz się spodziewać i jak długo rozwód może trwać.

Porada Standardowa

300

Skorzystaj z nieograniczonej czasowo porady prawnej z jednym z prawników Kancelarii Adwokackiej Prof. UAM dr hab. Iwony Sepioło-Jankowskiej. Zalecamy skorzystanie z porady, gdy Twoja sprawa nie jest zbyt zawiła pod względem prawnym lub chcesz zasięgnąć wstępnej porady prawnej.
Porada w trybie zdalnym lub stacjonarna w Kancelarii Adwokackiej w Poznaniu na ul. Karola Libelta 27/A1

Porada z Prof. UAM Iwoną Sepioło-Jankowską

400

Wybierz tę opcję jeżeli chcesz, żeby Twój problem prawny został skonsultowany bezpośrednio z Prof. UAM dr hab. Iwoną Sepioło-Jankowską. Wiele spraw, ze względu na swój stopień skomplikowania wymaga doradztwa oraz reprezentacji sądowej na najwyższym poziomie.
Porada w trybie zdalnym lub stacjonarna w Kancelarii Adwokackiej w Poznaniu na ul. Karola Libelta 27/A1

Cennik Rozwodowy  | Cena Pozwu Rozwodowego | Koszt Rozwodu

Sprawdź ceny pozostałych usług rozwodowych. Zobacz ile kosztuje pozew rozwodowy. Dowiedz się jaka jest cena rozwodu i co zawiera. Ceny mają charakter orientacyjny.